Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Szczeniaczki po owczarku niemieckim

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 1:
Celem uporządkowania tematycznego dostępnych w serwisie ogłoszeń, zobowiązuje się Wystawiającego do umieszczenia oferty w odpowiednim dziale, kategorii oraz podkategoriach.
  • Towary na sprzedaż (dotyczy również nieruchomości oraz zwierząt) należy wystawiać jedynie w dziale "Sprzedaż / towary".


Prosimy wystawić ofertę ponownie w poprawnym (wyżej wymienionym) dziale.

Szczeniaki po owczarku niemieckim  długowłosym.  Dziadek szczeniaków to champion sprowadzony z Czech. Tylko w dobre i odpowiedzialne ręce. Nie nadają się do bloku ani na łańcuch. Same jedzą i zaczynają szczekać. Urodzone 02.05.2019r. Zostały tylko dwa psy . Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 02.06.2019, 12:19, zakończenie: 13.06.2019 15:56

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sosna1

  886 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pierzchnia Góra (gmina Warta)