Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiGrunty rolne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nieruchomość, Czartoria gmina Brąszewice

Oferta wygasła.

Cena: 75 000 zł / działkę rolną

Do sprzedania zabudowana działka o powierzchni 92a 50m.kw. Wolna od obciążeń. Osoba prywatna, brak pośredników. Na działce znajduje się drewniany dom 2 izbowy, budynek gospodarczy 4 pomieszczenia (materiał pustak, zrobiona wylewka podłogi), letnia kuchnia. Do działki doprowadzony jest prąd oraz woda, studnia w ogrodzie. W obrębie działki las olchowy oraz stawik na jej końcu. Cena do negocjacji.Osoby zainteresowane proszę o kontak telefoniczny:669 475 321, lub mailowy:piotrmichalik988@interia.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 26.05.2019, 11:35, zakończenie: 22.08.2019, 18:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Alinor

  669 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czartoryja (gmina Brąszewice)

Informacje dodatkowe

  • piotrmichalik988@interia.pl