Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemKsięgowość, prawo i finanse). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Oddłużanie, pomoc osobą zadłużonym

Oferta wygasła.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom wprowadzamy nowe usługi w Naszej ofercie - oddłużanie i upadłość konsumencka.Dla kogo nowe usługi?dla osób w ciężkiej sytuacji finansowej, które mają problem ze spłatą swoich zobowiązań, wpałdy w pętle kredytową, grozi im komornik bądź widnykacja bądź mają już komornika lub/i windykacjęJeżeli te problemy dotyczą właśnie Ciebie - koniecznie zgłoś się do nas. Ocenimy twoją sytuację, przeprowadzimy nieodpłatną analizę oraz wskażemy możliwe rozwiązania. Analiza do niczego Cię nie zobowiązuje. Współpracujemy tylko z najlepszymi Kancelariami prawniczymi specjalizującymi się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym (oddłużeniowym). Stale monitorujemy jakość i skuteczność prowadzonych spraw.Zapraszamy do współracy :)kontakt 669262907

e-mail: justyna_rychlik@wp.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 14.05.2019, 11:07, zakończenie: 15.11.2019, 11:26

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


juska

  669 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)