Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI (BŁASZKI)

Dynamicznie rozwijająca się firma z 20-letnim doświadczeniem poszukuje kandydatów do działu księgowego na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Od kandydatów oczekujemy:

  • min 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia kierunkowego wyższego
  • dokładności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • pracowitości i skrupulatności

Oferujemy:

  • interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie grupowe
  • udział w szkoleniach

Zakres obowiązków:

  • kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych
  • księgowanie zakupów – kwalifikacja kosztów
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • kontrola kont rozrachunkowych i nadzór nad płatnościami
  • kontrola i weryfikacja wynagrodzeń
  • obsługa programu Płatnik (mile widziane)

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Prosimy o przesyłanie CV na adres email: kadry@drogbruk.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 13.05.2019 09:36
Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 23.04.2019, 09:20, zakończenie: 27.05.2019, 09:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

Drog-Bruk

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)