SEPCJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU (BŁASZKI)

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od ponad 20 lat na rynku drobnowymiarowych elementów betonowych. W przyszłym roku uruchamiamy najnowocześniejszą w Polsce linię do produkcji kostek brukowych w tym również produktów o nowoczesnym szlachetnym wzornictwie.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Błaszki

Główne zadania:

• Nadzorowanie codziennego i dokładnego czyszczenie linii do produkcji

• Robienie dziennych raportów z wykonanego czyszczenia linii i zapisywanie uwag co do stanu technicznego urządzeń.

• Sprawne funkcjonowanie urządzeń i maszyn mechanicznych, elektrycznych na terenie całego zakładu produkcyjnego.

• Zapobieganie awarii poprzez realizację okresowych przeglądów, konserwacji i napraw wszystkich maszyn i urządzeń.

• Zarządzanie i nadzorowanie przebiegu konserwacji linii produkcyjnej , koordynowanie działań podległych pracowników.

• Sporządzanie aktualnego zapotrzebowania na wszelkie części zamienne, wyszukiwanie najtańszych ofert.

• Prowadzenie ewidencji dokumentacji obsługi, konserwacji i remontów maszyn (DTR).

• Kontrolowanie i optymalizacja kosztów remontów, napraw i konserwacji.

Wymagania:

• Minimum 2 letnie doświadczenie

• Gotowość do podjęcia pracy

• Chęć i motywacja do pracy

• Terminowość, dokładność, systematyczność

• Gotowość do stałego rozwijania wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

• Interesującą, pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.

• Praca w systemie pracy zmianowej

• Motywacyjny system wynagrodzeń.

• Odpowiednie narzędzia pracy.

• Możliwość rozwoju zawodowego, udział w organizowanych projektach szkoleniowych.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy - nie zwlekaj! Wyślij nam swoje CV na adres e-mail: kadry@drogbruk.pl

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Drog-Bruk

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)