Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Samodzielna/y księgowa/y

Oferta wygasła.

Firma z branży TRANSPORTOWEJ poszukuje osoby do pracy na stanowisko "Samodzielny/a Księgowy/a" z elementami kadrowymi.

Opis stanowiska to między innymi:

- Kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości (prowadzenie rozliczeń)

- Tworzenie raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych ZUS, US, PFRON, GUS.

- Rozliczanie i księgowanie delegacji zagranicznych i krajowych (rozliczanie i księgowanie wydatków pracowników)

- Wykonywanie przelewów bankowych,

- Komunikacja z instytucjami zewnętrznymi oraz urzędami,

- Wystawianie dokumentów sprzedażowych.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (Mile widziane z obszaru: finanse, rachunkowość, ekonomia ),

- Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku pracownika księgowości,

- Znajomość zasad księgowości, ustawy o rachunkowości, przepisów prawa podatkowego oraz prawa pracy,

- Wiedza z obszaru kadrowego i naliczania płac,

- Samodzielność, terminowość oraz dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

- Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu umowy o pracę 1/1

- Pracę w zespole nastawionym na osiąganie celów i te cele osiągającym,

- Przyjazną atmosferę pracy,

- Narzędzia niezbędne do pracy,

- Pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Z 2014 r. poz. 1182)”.

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres mariusz@majchrzaktsl.pl. W treści tematu prosimy wpisać "samodzielny/a księgowy/a". W przypadku innej treści tematu aplikacja nie zostanie rozpatrzona.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 15.04.2019, 14:51, zakończenie: 17.06.2019, 12:02

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

MajchrzakTSL

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)