Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiGrunty rolne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Gospodarstwo, grunty rolne, budowlane

Oferta wygasła.

Cena: 1 019 000 zł / sztukę

Oferuję do sprzedaży gospodarstwo rolne o powierzchni ponad 15ha, w którego skład wchodzą grunty rolne, leśne, łąki, działki budowlane i inwestycyjne zlokalizowane w gm. Sieradz:

obręb 4 Bogumiłów,
obręb 16 Jeziory,
obręb 25 Monice
oraz obręb 18 Sieradz

w klasach ziemi IIIa do VI o zróżnicowanym przeznaczeniu i powierzchni. Większość gruntów rolnych jest w ciągłej eksploatacji.

Dodatkowo w cenie 600 000zł do sprzedaży siedlisko przy ul. Krakowskie Przedmieście składające się z domu czterokondygnacyjnego (363m2), murowanej z cegły stodoły oraz murowanej obory.

Zapraszam do kontaktu. Szczegóły dotyczące nr działek, powierzchni, klas ziemi prześlę na maila.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 10.04.2019, 11:38, zakończenie: 21.09.2019, 21:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


rafald

  606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)