SPECJALISTA DS. REKLAMACJI (BŁASZKI)

Firma DROG-BRUK Sp. J. Błaszki ul. Polna 29, specjalizująca się w produkcji kostki brukowej  w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKLAMACJI
Miejsce pracy : Błaszki

Główne zadania:

  • Analiza formalna i technologiczna zgłoszeń reklamacyjnych
  • Prowadzenie korespondencji i dokumentacji reklamacyjnej
  • Nadzór nad terminowością rozpatrywania zgłoszeń reklamacyjnych
  • Nadzór nad służbami technicznymi w zakresie serwisu reklamacyjnego
  • Obsługa procesów reklamacyjnych poprzez  wyjazdy do klientów na wizje lokalne

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • Znajomość przepisów dot. reklamacji (gwarancja, rękojmia)
  • Wiedza ogólna z zakresu wyrobów i materiałów budowlanych
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zakupu posiłku z dostawą do biura po preferencyjnej cenie
  • Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@drogbruk.pl, więcej informacji pod numerem tel: 532 546 055

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Drog-Bruk

 532 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)