Zatrudnimy kierownika produkcji

Oferta wygasła!

OFERTA PRACY: KIEROWNIK ZMIANY

Miejsce pracy:

  • AGROSAD Sp. z o.o. Równa.

Obowiązki:

  • nadzorowanie pracy pracowników produkcyjnych i ocena wykonywanej pracy
  • nadzór nad pracą maszyn i urządzeń – zgłaszanie usterek elektromechanikom
  • wykonywanie dokumentacji dotyczącej produkcji
  • obsługa programu w module magazyn – produkcja
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji odnoszącej się do czasu pracy pracowników produkcyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
  • znajomość gospodarki magazynowej
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • mile widziana znajomość programów do obsługi magazynu / produkcji
  • komunikatywność, sumienność, zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem motywacyjnym
  • Możliwość doskonalenia umiejętności
  • Pracę w kreatywnym otoczeniu
  • Kilka razy w ciągu roku spotkania integracyjne
  • Wycieczki krajowe i zagraniczne

Oferty (CV) prosimy składać w siedzibie firmy bądź przesyłać na adres: kadry@agrosad.pl

Osoby aplikujące prosimy o dodanie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)informujemy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie AGROSAD Sp. z o.o. z siedzibą: Równa 28, 98-235 Błaszki

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji.

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

5) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

agrosad

 605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)