Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

12,5 ar prostokątna działka przy ul.Reymonta

Oferta wygasła.

Cena: 137 500 zł / sztukę

Witam,

sprzedam prostokątną działkę 48mx26m w szybko rozwijającym się sąsiedztwie domów jednorodzinnych o powierzchni 1250 m2 idealną pod budowę domu lub inwestycję długoterminową, działka przylega dłuższym bokiem do miejskiej gruntowej drogi wewnętrznej (utrzymanie drogi po stronie miasta, brak problemów ze współwłasnością) biegnącej prostopadle do ul. Reymonta (przedłużenie ul. Wiśniowej - obecnie ul. Malownicza). 500 m do zjazdu z obwodnicy Sieradza połączonej bezpośrednio z S8.

Dopuszczalna powierzchnia zabudowy - 20%. Prąd, wodociąg i kanalizacja sanitarna przebiega wzdłuż ul. Reymonta, możliwość pomocy ze strony obecnego właściciela przy uzyskaniu warunków przyłączeniowych oraz warunków zabudowy.

Sąsiednia działka zabudowana i zamieszkana. Do posesji prowadzi droga o szerokości 6 m (działka miejska - nr 340), obecnie nieco zawężona przez rolników, miasto posiada w planach wznowienie granic i uregulowanie szerokości.

Cena 137.500 zł

W tym roku ul. Reymonta została dodatkowo utwardzona a kolejnym planowane jest położenie nawierzchni asfaltowej.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 19.02.2019, 00:00, zakończenie: 07.12.2019, 12:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


monik_py

  693 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)