Pracownik ds. zarządzania gospodarstwem

Oferta wygasła!

Pracownik do spraw zarządzania gospodarstwem

Zadania pracownika:

  • zabiegi agrotechniczne sprzętem mechanicznym
  • nadzór nad zabiegami agrotechnicznymi, prowadzenie dokumentacji
  • utrzymanie, serwis maszyn

Wymagania dla kandydatów:

  • gotowość do pracy 6.30 - 16.00, oraz w sezonie wiosennym i zbiorów nadgodziny do 24.00
  • doświadczenie w pracy rolnictwie/sadownictwie
  • wykształcenie zawodowe lub średnie rolnicze/sadownicze

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system nagród i premii

Miejsce pracy: Próba gm. Brzeźnio

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt
e-mailowy jaklink@wp.pl lub telefoniczny 601725448

kubalink

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Próba (gmina Brzeźnio)