Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe z poddaszem). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

NOWY DOM PARTEROWY Z PODDASZEM

Oferta wygasła.

Cena: 429 840 zł / sztukę

OFERTA DOTYCZY NOWEGO WOLNOSTOJĄCEGO DOMU PARTEROWEGO Z PODDASZEM I BUDYNKIEM GOSPODARCZYM, GARAŻ DWA STANOWISKA. BUDYNEK JEST CZĘŚCIĄ NOWEGO OSIEDLA SZEŚCIU BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE WOLNOSTOJĄCEJ Z CAŁKOWICIE WYBUDOWANĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I DROGOWĄ, CHODNIKI, OŚWIETLENIE DROGI. INWESTYCJA REALIZOWANA JEST PRZY ULICY REYMONTA W SIERADZU. NIERUCHOMOŚĆ UZBROJONA WE WSZYSTKIE MEDIA, GAZ ZIEMNY, WODOCIĄG I KANALIZACJA Z MIEJSKIEJ SIECI ,PRZYŁĄCZE ENERGETYCZNE. SZCZEGÓŁY OFERTY, KONTAKT TEL. 500 204 929, e-mail andrysiakprzemek@op.pl, WWW.PANORAMASAS.PL

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 21.01.2019, 22:24, zakończenie: 25.07.2019, 20:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


andrysiakprzemek

  500 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)