Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Suczka NELA błąka się po Chojnym i Wiechucicach

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Witam Wszystkich!!!

Po miejscowości CHOJNE, WIECHUCICE, WIECHUTKI, BOGUMIŁÓW (w każdym razie w tym kręgu) kręci się od dwóch tygodni przestraszony piesek (na zdjęciu podobny piesek) ...Kilka razy próbowałem go zwabić, ale pies jest nieufny, dzisiaj już prawie "witałem się z gąską" bo podszedł na odległość 1m, a dzięki dobremu wzrokowi udało mi się przeczytać na metalowej blaszce w KSZTAŁCIE KOŚCI, że to jest NELA, jest podany również numer telefonu ale niestety suczce już chyba zaświeciło się czerwone światło co do ostrożności i zaczęła odchodzić, a wiem, że nie wolno gonić takiego psa bo będzie odwrotny efekt. Suczka jest koloru beżowego, wysokość 20-25cm...

SĄ NA PEWNO LUDZIE, KTÓRZY WIEDZĄ CZYJ TO PIES!

MAMY NADZIEJĘ, ŻE WŁAŚCICIELE TEŻ SZUKAJĄ, ŻEBY NIE BYŁO ZDZIWIENIA W CHWILI ODEBRANIA TELEFONU!!!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 06.01.2019, 17:21, zakończenie: 24.01.2019 22:02

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Michal_2004_2004

Lokalizacja

  • Chojne (gmina Sieradz)