Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracySzukam pracyPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

nie ma pracy

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 15:
(...) Serwis zastrzega sobie prawo do weryfikowania aktualności ofert poprzez zapytanie wysłane na adres e-mail podany w profilu Użytkownika lub też numer telefonu podany w formularzu wystawiania ogłoszenia oraz ich wycofywania, również w sytuacji braku odpowiedzi zwrotnej po 24 godzinach od wysłania zapytania lub próby nawiązania kontaktu telefonicznego.

Witam poszukuję pracy w nowym zawodzie. Staż po 30 roku życia oferowany jest przez Urząd Pracy. Zapraszam na Sieradzak.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 04.12.2018, 12:55, zakończenie: 19.12.2018 16:53

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


uola

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)