Poszukuję pomocnika wulkanizatora

Firma GOBAL działająca w branży wulkanizacyjnej poszukuje pracownika na stanowisko wulkanizatora.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Pomoc przy wymianie kół/naprawach opon/wyważaniu kół w samochodach osobowych/BUSach

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z płatnymi nadgodzinami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Normowany czas pracy
  • Darmowe szkolenia

POSZUKUJEMY OSOBY

  • Odpowiedzialnej oraz rzetelnej
  • Szybko uczącej się
  • Nie bojącej się pracy

​Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: goballopony@gmail.com.

tel. 536 300 674

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji w firmie GOBAL Jerzy Balcerzak zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. nr 101, poz. 926 ze zm.".

Gobal

 536 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)