Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyPiętrowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

piętrowy dom, ul. Tuwima, Sieradz

Cena: 450 000 zł / 1

ul. Tuwima, Sieradz - osiedle Poetów

TERMIN WYDANIA 1 STYCZNIA 2019 ROK

DOM: około 220 m2
DZIAŁKA: około 500 m2

DOM: Wolnostojący budynek, wybudowany metodą tradycyjną - ocieplony i otynkowany. Dach pokryty blachodachówką.

PIWNICA + PARTER + PIĘTRO + PODDASZE

PIWNICA: całkowicie wykończona w glazurze i terakocie - 5 pomieszczeń - pralnia, łazienka, kotłownia, 2 pomieszczenia gospodarcze
PARTER: przestronny duży pokój (połączony z dwóch pokoi) z wyjściem na dość spory balkon, łazienka, kuchnia, pokój oraz korytarz
PIĘTRO: sypialnia, duży pokój (połączony z dwóch pokoi), pokój, łazienka oraz korytarz
PODDASZE: całkowicie do zaadaptowania

Nieruchomości wykończona w dobrym standardzie, nie wymagająca większego wkładu własnego - można się wprowadzić i zamieszkać bez większych nakładów finansowych.

ŚRODEK NIERUCHOMOŚCI: na podłogach znajduje się parkiet oraz glazura, ściany zwykłe pomalowane, boazeria oraz terakota

MEDIA: przyłącze energetyczne, przyłącze wodociągowe, przyłącze kanalizacyjne, przyłącze gazowe

BUDYNEK GARAŻOWY: Budynek wolonostojący, ocieplony i otynkowany. Znajduje się w tylniej części działki o powierzchni około 30 m2.

DZIAŁKA z bezpośrednim dostępem do ulicy Tuwima i Drogi Brzezińskiej - droga asfaltowa. Kształt kwadratowy, grunt utwardzony częściowo kostką brukową oraz trawnikiem wraz z licznymi nasadzeniami iglastymi i liściastymi. Teren całkowicie ogrodzony płotem metalowym oraz przód i tył bramą wjazdową wraz z furtką.

LOKALIZACJA: Nieruchomość położona blisko centrum miasta Sieradza. Wokół zabudowa jednorodzinna mieszkaniowa oraz bliski dostęp do zaplecza handlowo - usługowego, instytucji edukacyjnych, instytucji państwowych oraz wiele innych.

OPIEKUN OFERTY: Paulina Wrzesińska
tel. 531 616 529
email: paulina@sieradz-nieruchomosci.pl

Biuro Nieruchomości Krawczyk

ul. Kościuszki 6, Sieradz
43 822 35 18
www.sieradz-nieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Bogumił Krawczyk, nr licencji: 20112 Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 22.05.2019 11:37
Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 17.10.2018, 16:07, zakończenie: 21.06.2019, 11:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


KRAWCZYK

  531 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)