Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaBudownictwo i remonty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Technolog - konstruktor mebli

Oferujemy pracę na pełny etat na stanowisku technolog - konstruktor mebli w firmie kompleksowo wykonującej meble na wymiar.

Wymagania:

  • znajomość obsługi programu Solid Works i AutoCad;

  • umiejętność stosowania narzędzi do projektowania i modelowania 2D i 3D;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • wiedza z obszaru branży meblarskiej;

  • umiejętność czytania rysunków technicznych.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji technicznej 3D i 2D;

  • tworzenie listy zapotrzebowania materiałowego;

  • monitorowanie i organizacja

  • współpraca z poszczególnymi działami produkcji;

  • wprowadzanie nowych rozwiązań;

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie swoich aplikacji.

Zenon2018

 605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Burzenin (gmina Burzenin)