Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemZdrowie i medycyna). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

SZKOŁA RODZENIA AKTYWNA MAMA

Oferta została wycofana przez użytkownika.

NOWA, PRYWATNA SZKOŁA RODZENIA AKTYWNA MAMA ZAPRASZA NA ZAJĘCIA KOBIETY W CIĄŻY, PRZYSZŁYCH OJCÓW ORAZ KOBIETY PO URODZENIU DZIECKA, PRAGNĄCE WRÓCIĆ DO FORMY.

SZKOŁA PROWADZONA JEST PRZEZ DOŚWIADCZONĄ FIZJOTERAPEUTKĘ, PEDAGOGA I INSTRUKTORA SZKOŁY RODZENIA. POSIADA SALĘ WYKŁADOWĄ I SALĘ ĆWICZEŃ, BOGATO WYPOSAŻONĄ W NOWY, WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘT.

OFERTA SZKOŁY OBEJMUJE:

-ZAJĘCIA DLA CIĘŻARNYCH W BLOKACH 2,5-GODZINNYCH (WYKŁADY + ĆWICZENIA), KURS PODSTAWOWY 10 SPOTKAŃ LUB KURS ROZSZERZONY 20 SPOTKAŃ

-ĆWICZENIA DLA KOBIET PO POŁOGU

-ZAJĘCIA DLA PAŃ PLANUJĄCYCH CIĄŻĘ

-WYKŁADY " JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ROLI OJCA"

-KONSULTACJE W ZAKRESIE TEMATYKI CIĄŻY , PORODU , POŁOGU I OPIEKI NAD NOWORODKIEM

-MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

-PORADY LAKTACYJNE

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W MIŁEJ, INTYMNEJ ATMOSFERZE, W MAŁYCH, MAX. 4 - OSOBOWYCH GRUPACH LUB INDYWIDUALNIE.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT FORMY I PROGRAMU ZAJĘĆ ORAZ CENNIKA MOŻNA UZYSKAĆ OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE SZKOŁY, TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

ADRES SZKOŁY :

98-200 SIERADZ, UL JANA PAWŁA II 84 L, BUDYNEK BUMY, II PIĘTRO, WEJŚCIE PRZEZ SKLEP Z ARTYKUŁAMI DLA DZIECI "ROZALKA" LUB Z TYŁU BUDYNKU

CZYNNE W GODZ. 9.00 -15.00

TEL. 665 804 230

E-MAIL: aktywnamama@o2.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 08.09.2018, 10:23, zakończenie: 28.04.2019 22:03

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Poziomka77

  665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)