pracownik stacji paliw

Oferta wygasła!

Pracownik Obsługi Klienta

oraz

Doradca Paliwowy

Miejsce pracy : SIERADZ

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Sprzedaż produktów i usług Shell
  • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji
  • Prace porządkowe
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów
  • Osiąganie celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Życzliwego podejścia do współpracowników i klientów
  • Zaangażowania i motywacji do pracy
  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń
  • umowę o pracę lub umowa zlecenie ( Ty wybierasz)
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opieka medyczna
  • Zniżkę na paliwa
  • Zniżkę na produkty Shell
  • Zniżkę na ofertę jedzeniową
  • Atrakcyjny system premii i nagród
  • Główny atut tej pracy to stabilne zatrudnienie

Aplikację wyślij na adres email: monika.kapturkiewicz@op.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

migotka133

 607 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)