Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

oddam ślicznego puszystego pieska mini collie

Oferta wygasła.

Szukamy dobrego,kochającego domku dla tego ładnego, przyjaznego pieska Puszka w typie mini border colie.  Jest zadbany i wypielegnowany,ma piękną, jedwabista długą sierść.Jest wesoły, mądry i pozytywnie usposobiony do ludzi i dzieci, przyzwyczajony do życia w mieszkaniu Puszek nie niszczy, nie gryzie,utrzymuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Jego Pani jest bardzo do niego przywiazana,ale ze względu na zły stan zdrowia,nie może się nim dłużej opiekować i wyprowadzać na spacery,ale też nie wyobraża siebie, aby jej kochany przyjaciel miał trafić do schroniska! Dlatego zapadła trudna decyzja, aby szukać nowego opiekuna.   Pieseka ma ok,5 lat, waga ok,10 kg, ma aktualną książeczkę zdrowia i bardzo dobry stan zdrowia.

Ostatnie zmiany: 06.06.2018 17:45
Rozpoczęcie: 07.05.2018, 17:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


elakoty

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)