Poszukuję wulkanizatora

Firma GOBAL działająca w branży wulkanizacyjnej poszukuje pracownika na stanowisko wulkanizatora.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wymiana kół/naprawa kół/wyważanie w samochodach osobowych/BUSach
  • Wymiana kół/naprawa kół/wyważanie w samochodach ciężarowych
  • Wymiana kół/naprawa kół/wyważanie w motocyklach

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Wymiarowy czas pracy
  • System wypłat tygodniowych lub miesięcznych
  • Pracę w młodym zespole
  • Szkolenia i kursy zwiększające kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość wyjazdów na imprezy branżowe połączone ze szkoleniami

WYMAGANIA

  • Minimum 2 lata na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie w dziedzinie mechaniki będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność i staranność wykonywanych działań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Punktualność

​Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: goballopony@gmail.com.

tel. 536 300 674

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji w firmie GOBAL Jerzy Balcerzak zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. nr 101, poz. 926 ze zm.".

Gobal

 536 [pokaż]

Lokalizacja

  • Jeziory (gmina Sieradz)