Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Stoiska w PH Bartek

Oferta wygasła.

SIERADZKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE OFERT NA NAJEM STOISK W PH BARTEK

 

SSM ogłasza konkurs ofert na najem powierzchni handlowych w pawilonie handlowym Bartek,sala D (po „Mandarynie”). Do wynajęcia są 4 stoiska (powierzchnie od 15m2 do 26m2), 2 boksy (powierzchnie poniżej 10m2) oraz 2 pomieszczenia magazynowe ( ok 6m2)

 

Bliższe Informacje na temat wymogów, jakie winni spełniać oferenci oraz jakie powinna spełniać oferta będą udzielane w siedzibie SSM przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 5b w Pionie Zarządzania i Eksploatacji Nieruchomości w godzinach od 12:00 do 14:00

 

Termin składania ofert do 17.04.2018 r. – do godziny 13:00 na Sali Obsługi SSM przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 5B w Sieradzu

 

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferenta i do odstąpienia od przetargu bez podania przyczyny.

Ostatnie zmiany: 18.04.2018 08:45
Rozpoczęcie: 11.04.2018, 08:41

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SSM_Sieradz

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)