Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przygotowanie towaru do wysyłki/wysyłka

Oferta wygasła.

Firma GOBAL działająca w branży wysyłkowej poszukuje pracownika odpowiedzialnego za przygotowanie i wysyłkę towaru.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowanie towaru do wysłania
  • Zapakowanie i odpowiednie oznaczenie towaru
  • Nadanie towaru kurierowi

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Wymiarowy czas pracy
  • System wypłat tygodniowych lub miesięcznych
  • Pracę w młodym zespole

WYMAGANIA

  • Sumienność i staranność wykonywanych działań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Punktualność

​Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: gobalopony@gmail.com lub składanie osobiście w siedzibie firmy GOBAL ul. Jeziory 51, Sieradz

tel. 602 706 125

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji w firmie  GOBAL Jerzy Balcerzak  zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.,  Dz. U. nr 101, poz. 926 ze zm.".

Ostatnie zmiany: 24.04.2018 14:15
Rozpoczęcie: 10.04.2018, 13:56

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

Gobal

Lokalizacja

  • Jeziory (gmina Sieradz)