Pracownik Produkcji - Operator CNC

Oferta wygasła!

Firma Miló

Producent Zlewozmywaków oraz Armatury Sanitarnej

Dostarczamy nasz produkty do sieci sklepów wielkopowierzchniowych oraz na rynek detaliczny. Wspólnie tworzymy dobre miejsce pracy. Dbamy o dobre relacje, efektywność i zachowanie wysokich standardów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

miejsce pracy: Sieradz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek CNC
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP
  • opracowywanie nowych programów obróbki
  • ścisła współpraca z Działem Jakości

Nasze wymagania

  • samodzielność,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze/programowaniu maszyn CNC,
  • dobra znajomość narzędzi używanych w procesie obróbki,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi działami
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników

To oferujemy

  • wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość awansu
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet szkoleń zawodowych oraz stanowiskowych
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w zaangażowanym zespole
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego / prywatnej opieki medycznej / karty MultiSport

CV  proszę przesyłać na adres: rekrutacja@milo.eu.com lub dostarczać osobiście do siedziby firmy, Sieradz, ul. Wojska Polskiego 75 (budynek z logo Cornette - I piętro)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

milo_sieradz

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)