Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Super działka budowlana,Sieradz-Wiejska,1249 m2

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 156 125 zł / sztukę

Działka budowlana 37/9 obręb 21 , 1249 m2, Sieradz, ul.Wiejska 65. Świetna lokalizacja , ul. Wiejska utwardzona i oświetlona. Szerokość działki 24 metry, długość działki 52 metry. Działka zagospodarowana dzrewami i krzewami , trawnikiem, oczkiem wodnym z kaskadami , systemem nawodnienia , na działce studnia głębinowa . W drodze przy działce woda , kanalizacja , energia. Działka ogrodzona od frontu klinkierem z przęsłami metalowymi ( brama 4 metry + furtka 1 metr ) i z prawego boku siatką , z lewego i z tyłu panelami z drutu.

Zapraszam do zakupu.

Roman Staniewski

www.alkmena.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 12.11.2017, 10:39, zakończenie: 18.03.2019 23:38

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ROMAN-69

  531 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)