ZATRUDNIĘ W FIRMIE GEODEZYJNEJ

Firma geodezyjna z siedzibą w Sieradzu zatrudni pracowników na stanowisko:

- geodeta

Miejsce pracy: Sieradz, woj. łódzkie

Główne zadania:

- wykonywanie pomiarów i prac geodezyjnych w terenie

- kompletowanie dokumentacji technicznej, opracowywanie map

Wymagania:

- Doświadczenie w branży geodezyjnej lub na podobnym stanowisku

- Ambicja i motywacja do pracy

- Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności

- Odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy

- Zdolność szybkiego uczenia

- Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

- Pracę w pełnym wymiarze czasowym

- Stałe miesięczne wynagrodzenie.

- Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

CV proszę przesyłać na adres: poczta@geodeta-sieradz.pl.

Informacje dodatkowe pod nr tel. 504-197-344.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

geodesy

 504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)