Sprzedawca w markecie w Sieradzu lub Zduńskiej

Oferta wygasła!

OBOWIĄZKI:
sprzedaż według standardów jakości obsługi klienta,
pozyskiwanie nowych Klientów,
współpraca z Klientami Detalicznymi,
kształtowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
odpowiednia ekspozycja produktów zgodna z obowiązującymi standardami i procedurami firmy,
przyjęcia dostaw zgodnie ze specyfikacją.

KWALIFIKACJE:
znajomość podstawowych standardów obsługi Klienta,
doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta,
umiejętność obsługi komputera na poziomie środowiska Windows i pakietu aplikacji biurowych,
wysoka kultura osobista,
zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
umiejętność szybkiego uczenia się,
znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazne środowisko pracy,
stałe podnoszenie swoich kwalifikacji,
możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE: Średnie ogólne

INFORMACJE DODATKOWE:
CV prosimy wysyłać pocztą elektroniczną w temacie wiadomości wpisując: „SPRZEDAWCA/SIERADZ” lub "SPRZEDAWCA/ZDUŃSKA WOLA" na adres praca@arsen.pl
Nie rozpatrujemy CV dostarczonych do naszych sklepów w formie papierowej.

ARSEN

 500 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)