zatrudnię kucharza/kę oraz pomoc kuchenną

Zespół Pałacowo - Parkowy w Małkowie zatrudni kucharza lub kucharkę oraz pomoc kuchenną.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie gastronomiczne (KUCHARZ), bez wykształcenia (pomoc kuchenna)
• Min. 2 – 3 lata doświadczenia w branży gastronomicznej na stanowisku kucharz, pomoc kucharza
• Umiejętność kalkulacji i tworzenia receptur,
• Wiedza z zakresu GMP/GHP/HACCP,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu.
• Samodzielne tworzenie menu
Opis stanowiska:
• Kontrola nad serwowanymi posiłkami, w tym pod względem wizualnym,
• Sprawdzanie jakości i kosztów,
• Wsparcie pracowników,
• Kontrola i egzekwowanie standardów dotyczących czystości, bezpieczeństwa i higieny,
Oferujemy:
• Stałe i stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Jagienka

 535 [pokaż]

Lokalizacja

  • Małków (gmina Warta)