Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Książki, Muzyka i FilmKsiążki tematyczne i podręczniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

BIBLIA PAPIESKA wyd. SFINKS na prezet

Cena: 75 zł / sztukę

Biblia Papieska
Wydanie specjalne z okazji kanonizacji A.D. MMXIV

Oprawa: twarda
Format: 20.0x29.0cm
Liczba stron: 1416
Rok wydania: 2015
Ciężar: 2,735 kg

Prezentowane wydanie z okazji kanonizacji Jana Pawła II zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski, dokonany przez jednego tłumacza.

 Posiada bezcenną wartość duchową ze względu na zawartość osobistego błogosławieństwa Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają Słowo Boże.

 Zawiera specjalne strony, na których zapisywać można ważne wydarzenia rodzinne.

 W proponowanej edycji Biblii znajduje się 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań.

 Atrakcyjna szata graficzna, ze stylizowanymi XIX-wiecznymi złotymi, filigranowymi ornamentami, bogato zdobiona twarda oprawa, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego z okazji kanonizacji Papieża Polaka.

Ostatnie zmiany: 01.01.2018 23:15
Wygasa za 27 dni
Rozpoczęcie: 08.04.2017, 12:20, zakończenie: 15.04.2018, 14:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

SIRONA

  601 424 314

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Odbiór osobisty w księgarni SIRONA ul.POW 27 Sieradz

Lista kategorii