zatrudnimy grafika, projektanta

Oferta wygasła!

Nazwa i adres firmy:

DrogBruk A.P. Szczerek Sp.J.

Błaszki ul. Polna 29

www.drogbruk.pl

Rozpocznij swoją przygodę z profesjonalnym projektowaniem z firmą Drogbruk! Rozwijamy się dynamicznie i szukamy ambitnych, chętnych do nauki osób do działu projektowego. Jeśli znasz programy graficzne i chciałbyś dalej się rozwijać, ta oferta dla Ciebie! Zapewniamy umowę o pracę i system motywacyjny, szkolenia oraz ciekawe wyzwania zawodowe. Zostań profesjonalnym projektantem ze wsparciem jednego z liderów rynku kostki brukowej! Do zobaczenia w Drogbruku!

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

Grafik, Projektant

Główne zadania:

Obsługa Klientów w zakresie realizacji koncepcji wizualnej 2D i 3D aranżacji przestrzeni utwardzonych (kostka brukowa)

Wymagania:

Biegła znajomość programów z rodziny CAD tj. Sketchup

Praktyczna znajomość programów graficznych tj. Photoshop, Photopaint, czy Gimp

Umiejętność pracy z projektami wektorowymi np. CorelDraw lub Illustrator

Dokładność, systematyczność

Silna motywacja i zaangażowanie do pracy

Prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

Znajomość HTML, CSS,

Podstawowa znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Interesującą, pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

Motywacyjny system wynagrodzeń

Odpowiednie narzędzia pracy

Możliwość rozwoju zawodowego, udział w organizowanych projektach szkoleniowych

Prosimy o przesyłanie CV na adres email projekty@drogbruk.pl w temacie Ogłoszenie: Grafik, Projektant

Klauzula:

Drog-Bruk

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)