Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnię cieśli i pomocników cieśli

Oferta wygasła!

Zatrudnię cieśli i pomocników cieśli

Obowiązki:

  • prefabrykacja i montaż konstrukcji szkieletowych
  • obróbki blacharskie

Wymagania

  • gotowość do pracy w delegacjach pięciodniowych
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku cieśli lub pomocnika
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje zgłoszenie na adres fresz.zloczew@wp.pl​ lub zadzwioń 726 255 065

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 06.02.2017, 17:23, zakończenie: 02.06.2018, 14:28

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


olazloczew

 570 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)