Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnię spedytora kraj+Unia

Oferta niezgodna z regulaminem (zablokowana)!

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 15:
(...) Serwis zastrzega sobie prawo do weryfikowania aktualności ofert poprzez zapytanie wysłane na adres e-mail podany w profilu Użytkownika lub też numer telefonu podany w formularzu wystawiania ogłoszenia oraz ich wycofywania, również w sytuacji braku odpowiedzi zwrotnej po 24 godzinach od wysłania zapytania lub próby nawiązania kontaktu telefonicznego.

Firma transportowa szuka spedytora z doświadczeniem lub do przyuczenia.

Zakres obowiązków:

-organizacja oraz nadzór operacji transportowych taboru własnego.

-pozyskiwanie nowych klientów

-utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi

Wymagania:

-mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

-pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz dyspozycyjność

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, przede wszystkim telefonicznych

-umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia

-umiejętność prowadzenia negocjacji, pracy pod presją czasu oraz podejmowania szybkich decyzji

-wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

-umowę o pracę

-pracę w firmie transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku

-pracę z ambitnymi ludźmi, fachowcami w swoim zawodzie

tel 781997422

Rozpoczęcie: 30.11.2016, 17:56, zakończenie: 24.07.2020 23:24

TirNap

 780 [pokaż]

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)