Zastępca Głównego Księgowego (Błaszki)

Oferta wygasła!

Firma DROG BRUK z Błaszek zatrudni osobę na stanowisko:

ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

 Główne zadania:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym
  • księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  • sporządzanie analiz i sprawozdzań finansowych
  • sporządzanie sprawozdań do GUS
  • weryfikacja rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji podatkowych
  • wsparcie w procesie optymalizacji procesó księgowych i finansowych
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • znajomość zasad rachunkowości
  • biegła znajomość przepisów podatkowych, w szczególności PIT i VAT
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • bardzo dobra organizacji pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • wysoko rozwinietre zdolności analityczne

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w firmie o ugrunotowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie kursów i szkoleń
  • dofinansowanie posiłków
  • ubezpieczenie grupowe

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@drogbruk.pl, więcej informacji pod numerem tel: 532 546 055.

Klauzula:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Drog-Bruk

 532 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)