Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pomoc w pisaniu prac lic., mgr., dyplomowych

Profesjonalna pomoc w pisaniu prac licencjackich, dyplomowych, magisterskich, opracowywaniu wyników badań naukowych, tworzeniu planów pracy, pisaniu programów profilaktyczno - edukacyjnych czy też sprawdzaniu pracy pod względem merytorycznym. Mam duże, wieloletnie doświadczenie. Średnia ocen uzyskanych z prac, w których tworzeniu miałem swój udział wynosi obecnie 4,8. Gwarantuję profesjonalne podejście do tematu. Nie ma mozliwości plagiatu, gdyż prace pisane są z wiarygodnych źródeł czyli książek, czasopism, artykułów itp. Cena uzalezniona jest od stopnia trudności napisania danej pracy. Kontakt e-mail: blasphemous1@wp.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 13.11.2019 17:53
Wygasa za 1 dzień
Rozpoczęcie: 04.05.2016, 14:01, zakończenie: 13.12.2019, 17:53

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


blasphemous

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)