Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Operator wózka widłowego

Zakład Przerobu Drewna Eurex jest jedną z wiodących firm produkującą architekturę ogrodową.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania pracowników:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • transport towarów
  • dbałość o prawidłowy obrót towarów
  • utrzymywanie porządku w halach

Wymagania dla kandydatów:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy przy załadunkach i rozładunkach

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość dłuższej współpracy
  • posiłki regeneracyjne

Miejsce pracy: Godynice gm. Brąszewice

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt
e-mailowy marta.kedzia.eurex@gmail.com lub telefoniczny 509344933

Ostatnie zmiany: 08.08.2018 15:30
Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 27.04.2016, 22:57, zakończenie: 24.08.2018, 14:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

eurex

Lokalizacja

  • Brąszewice (gmina Brąszewice)