Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportSerwis i naprawa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

AIRBAG CRASH DATA DIAGNOZA NAPRAWA

Większość sterowników do poduszek powietrznych w przypadku wypadku lub kolizji, którym towarzyszy odpalenie poduszek powietrznych i napinaczy pasów ulega zablokowaniu (zapisywany jest także tzw. błąd CRASH-DATA).

Wiele osób przy zakupie używanego auta o nieznanej historii ma wątpliwości czy w ich samochodzie poduszki powietrzne są sprawne.

W takich przypadkach, jak opisane wyżej oferujemy pełną diagnostykę. Przeprowadzamy naprawy sterowników we wszystkich rodzajach samochodów. Większość takich napraw, reaktywacji jest dokonywana bez potrzeby demontażu sterownika. Usługa obejmuje demontaż uszkodzonych podzespołów, montaż sprawnych, naprawę sterowników i reset lub uaktywnienie systemu poduszek powietrznych. Oferujemy również naprawy zalanych sterowników oraz po nieudanych naprawach.


MARK-CARS ŁUŻYŃSKI MAREK ul OKSIŃSKIEGO 4 nr.501 578 752 warsztat na terenie byłej winiarni

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 20.01.2019 15:51
Wygasa za 15 dni
Rozpoczęcie: 26.11.2015, 22:03, zakończenie: 02.07.2021, 12:08

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


xmark79x

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • NULL