Technolog drewna

Zakład Przerobu Drewna Eurex istnieje na rynku od ponad 30 lat. Naszym głównym celem jest produkcja wyrobów z drewna dla potrzeb sieci DIY, fabryk mebli oraz transportu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania pracownika:

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej na podstawie otrzymywanej dokumentacji projektowej;
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • nadzór nad tworzeniem prototypów
  • optymalizacja procesu produkcji oraz wyrobów
  • dobór odpowiednich materiałów

Wymagania:

  • Znajomość procesu produkcji wyrobów z drewna i materiałów drewnopochodnych
  • Umiejętność pracy w środowisku CAD
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość parku maszynowego
  • Mile widziane wykształcenie min. techniczne z obszaru technologii drewna
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielność i decyzyjność w działaniu
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Samodzielności i umiejętności zarządzania projektami

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń dodatkowych

Miejsce pracy: Godynice 22B gm. Brąszewice

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

eurex

 509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Godynice (gmina Brąszewice)