Firma zatrudni kierownika budowy

Oferta wygasła!

Opis

Firma Defero Sp. z o.o zatrudni kierownika realizacji robót budowlanych

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór nad robotami zgodnie z przepisami prawa budowlanego, BHP, PPOŻ oraz przyjętą specyfikacją techniczną
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz koordynacja prac ze współpracującymi podwykonawcami
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości oraz terminowości
  • Uczestnictwo w procedurach odbiorowych
  • Przygotowywanie kalkulacji oraz wycen robót dodatkowych i zamiennych
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Rozliczenia podwykonawców
  • Tworzenie przedmiarów i obmiarów
  • Praca na budowie od podstaw

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowlanym
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowanej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AtuoCad
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na budowach od podstaw
  • Gotowość do pracy w delegacji

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 43 30 70 454, 451 170 730

Aplikację proszę przesłać na adres e-mail: praca@defero.net.pl

Kontakt telefoniczny w dni robocze w godz. 8:00 - 16:00

Tomasz_R

 451 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)