Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Młodszy Specjalista ds. Serwisu

Firma Miló

Producent Zlewozmywaków oraz Armatury Sanitarnej

Dostarczamy nasz produkty do sieci sklepów wielkopowierzchniowych oraz na rynek detaliczny. Wspólnie tworzymy dobre miejsce pracy. Dbamy o dobre relacje, efektywność i zachowanie wysokich standardów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

Młodszego Specjalisty ds. Serwisu

miejsce pracy: Sieradz

Wymagania:

  • średnie wykształcenie o profilu technicznym
  • znajomość MS Office na poziomie min. średnim
  • asertywna/y, dokładna/y i systematyczna/y
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • chęć ciągłego doskonalenia i pogłębiania wiedzy
  • szeroka wiedza techniczna i zdolności manualne
  • doświadczenie w naprawie i konserwacji
  • umiejętności logicznego myślenia
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • przyjmowanie, obsługa zgłoszeń serwisowych
  • tworzenie zestawień serwisowych
  • inne prace serwisowe
  • Kontakt z klientami w celu sprawnego zakończenia zgłoszenia
  • Wystawianie listów przewozowych oraz obsługa wysyłek i zwrotów
  • Obsługa zwrotów i wystawianie korekt do faktur
  • Postępowanie wg ustalonych procesów, procedur i instrukcji
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych mieszczących się w ramach posiadanych uprawnień
  • Udział w dodatkowych, ciekawych projektach

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Dodatkowe szkolenia
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w zaangażowanym zespole
  • ciekawe, inspirujące projekty
  • współpracę w twórczym środowisku ambitnych i kreatywnych osób
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duże możliwości awansu oraz rozwoju zawodowego

CV  proszę przesyłać na adres: rekrutacja@milo.eu.com lub dostarczać osobiście do siedziby firmy, Sieradz, ul. Jana Pawła II 65 (budynek hurtowni ELEKTRYK - I piętro)

Wygasa za 21 dni
Rozpoczęcie: 08.01.2018, 17:04, zakończenie: 07.02.2018, 17:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

milo_sieradz

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Lista kategorii