Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

KIEROWNIK SERWISU

Firma LUKBAR zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Wróblew

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie pracą serwisu samochodowego

Wymagania:

  • Praktyka w zarządzaniu serwisem samochodowym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia,
  • Pracę w ciekawym zespole,
  • Bardzo dobre warunki socjalne.

CV prosze składać drogą email sklepmot@wyrebski.com.pl bądź kontakt pod numerem telefonu 43 828 44 68

Ostatnie zmiany: 02.11.2017 07:45
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 12.10.2017, 08:37, zakończenie: 25.12.2017, 07:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

lukbar

  43 828 44 68

Lokalizacja

  • Wróblew (gmina Wróblew)

Lista kategorii