Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Operator maszyn dziewiarskich - MIRWAL

Operator maszyn dziewiarskich

MIEJSCE PRACY: Złoczew, MIRWAL SP. J.

Firma MIRWAL SP. J. działająca w branży produkcji dzianin poszukuje osoby na stanowisko Operator maszyn dziewiarskich

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa maszyn dziewiarskich płaskich, okrągłych
  • Ustawianie oraz kontrola pracy maszyn dziewiarskich
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Praca w systemie 3 zmianowym

OCZEKIWANIA:

  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność i obowiązkowość

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o prace w pełnym etacie
  • Przyuczenie do pracy na stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji

Na adres e-mail z.owczarek@mirwal.pl

W oddziałach firmy:

MIRWAL SP.J. Złoczew, ul. Parkowa 5

MIRWAL SP.J. Sieradz, ul. Mickiewicza 6

Telefonicznie:

504-895-692 – Kierownik Zygmunt Owczarek

500-225-679 - Kierownik dziewiarni Grzegorz Jagiełło

43 822-07-56

Ostatnie zmiany: 02.11.2017 15:15
Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 30.08.2017, 15:08, zakończenie: 03.12.2017, 09:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

mirwal

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)

Lista kategorii