Proste Pracę Fizyczne

Oferta wygasła!

Nazwa i adres firmy:

Drog-Bruk A.P. Szczerek Sp.J.

Błaszki ul. Polna 29

Kim jesteśmy:

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od ponad 10 lat na rynku drobnowymiarowych elementów betonowych. W związku z rozwojemy firmy potrzebujemy osób do:

Prostych Prac Fizycznych

Zakres obowiązków:

1)Bieżąca kontrola czystości

2)Czyszczenie elemntów maszyn

3)Pomoc przy konserwacji maszyn przemysłowych

4)Bieżące informowanie przełożonych o występujących problemach

5) Ściśle współpracowanie z operatorami

Wymagania:

  • Nastawienie na cel i skuteczność działania
  • Rzetelność, uczciwość , odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Nie Wymagamy doświadczenie przyuczamy osoby do powierzonych im zadań

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Odpowiednie narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w organizowanych projektach szkoleniowych.

Klauzula:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prosimy o przesyłanie CV na adres email

ur@drogbruk.pl

Osoba kontaktowa:

Ławniczak Wojciech

Tel: 505629722

wojciechlawniczak

 505 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)