Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Magazynier

Zakład Przerobu Drewna Eurex jest jedną z wiodących firm produkujących architekturę ogrodową.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Zadania pracownika:

  • prace magazynowe
  • prace na linii produkcyjnej
  • pakowanie
  • prace porządkowe

Wymagania dla kandydatów:

  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość dłuższej współpracy
  • posiłki regeneracyjne

Miejsce pracy: Godynice gm. Brąszewice

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt
e-mailowy marta.kedzia.eurex@gmail.com lub telefoniczny 509344933.

Ostatnie zmiany: 13.12.2017 13:15
Wygasa za 26 dni
Rozpoczęcie: 10.08.2017, 15:02, zakończenie: 12.01.2018, 13:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

eurex

  509 344 933

Lokalizacja

  • Godynice (gmina Brąszewice)

Lista kategorii