Ślusarz

Oferta wygasła!

Wynagrodzenie (netto): 25 zł / godzinę
do negocjacji

Zakład Przerobu Drewna Eurex istnieje na rynku od ponad 25 lat. Naszym głównym celem jest produkcja wyrobów z drewna dla potrzeb sieci DIY, przemysłu, transportu, logistyki, fabryk mebli, zakładów rzemieślniczych oraz budownictwa.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Zadania pracownika:

  • wykonywanie podstawowych prac ślusarskich: zapoznanie się z rysunkiem technicznym oraz sporządzanie szkiców roboczych
  • czyszczenie i konserwowanie maszyn i narzędzi
  • kontrola jakości wykonanych prac ślusarskich

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ślusarskich
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • praktyczne umiejętności z zakresu toczenia frezowania i podstawowych operacji ślusarskich

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system nagród i premii
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze

Miejsce pracy: Godynice gm. Brąszewice

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt
e-mailowy marta.kedzia.eurex@gmail.com lub telefoniczny 509 344 955

eurex

 509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Godynice (gmina Brąszewice)