Praca Salon Wójcik

Salon Wójcik to sklep wyznaczający trendy w modzie dziecięcej. Poszukujemy profesjonalistów, miłośników mody, którzy chcieliby wspólnie z nami tworzyć nowe standardy salonów i obsługi klienta.

Jesteś otwarty, komunikatywny, zaangażowany? Chciałbyś zmierzyć się z nowym wyzwaniem? Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

SPRZEDAWCA

ZADANIA:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Dbanie o wizerunek salonu
  • Praca z towarem zgodna ze standardami VM

WYMAGANIA:

  • Otwartości na kontakt z klientem
  • Umiejętności aktywnej obsługi klienta
  • Kreatywności i znajomości aktualnych trendów w modzie
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dynamizmu w działaniu
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w młodym nastawionym na sukces zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Elastyczny czas pracy i atrakcyjny system premiowania
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres ad68@poczta.fm

W dokumentach aplikacyjnych prosimy dopisać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U nr 133, poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ad68

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)