Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik produkcyjny - okna aluminiowe

Firma MM Aluminium zajmująca się produkcją okien i drzwi z PCV i Aluminium zatrudni, osobę na stanowisko: pracownik produkcji - monter stolarki aluminiowej.

Wymagania i obowiązki:

  • składanie okien i drzwi na hali produkcyjnej (z pcv i aluminium),
  • dobra organizacja stanowiska pracy,
  • sumienność w działaniu,
  • znajomość branży budowlanej (stolarki okkienno-drzwiowej) lub chęć do szybkiej nauki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość wprowadzania własnych pomysłów i usprawnień
  • praca w systemie jednozmianowym
  • szkolenie stanowiskowe
  • ciekawą pracę i równorodne zadania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miłą atmosferę

CV  prosimy przesyłać na adres: maciej.matusiak@mmaluminium.pl lub dostarczać osobiście do siedziby firmy, Chojne, ul. Sadowa 1.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Ostatnie zmiany: 29.11.2017 16:54
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 01.01.2017, 16:33, zakończenie: 29.12.2017, 16:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

ZPHU_MATUSIAK

Lokalizacja

  • Chojne (gmina Sieradz)

Lista kategorii