MECHANIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Oferta wygasła!

Nazwa i adres firmy:

Drog-Bruk A.P. Szczerek Sp.J.

Błaszki ul. Polna 29

www.drogbruk.pl

Kim jesteśmy:

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od ponad 15 lat na rynku drobnowymiarowych elementów betonowych. Posiadamy najnowocześniejsze w Polsce linie do produkcji kostek brukowych w tym również produktów o nowoczesnym szlachetnym wzornictwie.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik Maszyn Przemyslowych(dział utrzymania ruchu)

Miejsce pracy: Błaszki

Opis stanowiska :
-Konserwacja, czyszczenie oraz naprawa maszyn
-Działania prewencyjne mające na celu zminimalizowanie czasu postoju maszyn
-Zapewnianie ciągłości pracy linii produkcyjnych poprzez okresowe przeglądy poszczególnych rejonów.
-Zapewnianie ciągłości pracy urządzeń warsztatowych
-Przestrzeganie wytycznych zawartych w Dokumentacji Techniczno Ruchowej maszyn oraz urządzeń
-Prowadzenie dokumentacji Warsztatowej

Wymagania:
-Wykształcenie zawodowe
-Umiejętność pracy w zespole
-Otwartość, Uczciwość, zaangażowanie
-Doświadczenie nie wymagane ale mile widziane, możliwość przyuczenia

Oferujemy:
-Praca w stabilnej finansowo firmie
-Bardzo dobre warunki i narzędzia do prace
-Możliwość rozwoju
-Stałe podnoszone kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres :

zaopatrzenie@drogbruk.pl

ur@drogbruk.pl

Osoba do kontaktu:

SIerotowicz Tomasz

Tel:505 629 722

normal79

 505 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)