Elektromonter Instalacji Elektrycznych

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.
Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.
Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Agencja zatrudnienia Manpower (nr certyfikatu 412) dla jednego ze swoich klientów - Firmy SCANFIL Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Elektromonter Instalacji Elektrycznych (Pracownik Działu Infrastruktury) nr ref.: Infrastruktura/056/MGL
PRACA STAŁA

Opis stanowiska:
- Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych instalacji elektrycznych
- Wykonywanie prac ślusarskich;
- Sporządzanie dokumentacji pomiarów elektrycznych;
- Określenie i zapewnienie niezbędnych części zamiennych do modernizacji;
- Wykonywanie prac konserwacyjno - naprawczych typowych instalacji elektrycznych, oświetleniowych i siłowych
- Praca w systemie 1 zmianowym;

Wymagania:
- Uprawnienia do prac na wysokości pow. 3 m
- Mile widziane wykształcenie elektryczne
- Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV (POMIAR I DOZÓR)

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość korzystania z pakietu MANPOWER PREMIUM (dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta MULTISPORT)
- Możliwość rozwoju oraz szkoleń wewnętrznych oraz uprawnień zewnętrznych.

CV prosimy przesłać na adres: sieradz@manpower.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Manpower

 606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)