Specjalista ds. sprzedaży- Inagri Sieradz

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri sp.z o.o. z Sieradza zatrudni do swojej siedziby w Sieradzu, ul. Wojska Polskiego 136 specjalistę ds.sprzedaży

Oferujemy:

- ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole

- pracę w nowoczesnej, szanującej pracowników, rzetelnej firmie

- pomoc przy wdrożeniu, szereg szkoleń, wsparcie techniczne

- praca na miejscu w siedzibie firmy (Sieradz, ul. Wojska Polskiego 136) bądź w zależności od predyspozycji, wiedzy itd w terenie u klientów rolników)

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane rolnicze
  • mile widziana znajomość asortymentu rolniczego, tj. nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny
  • mile widziane doświadczenie w handlu, lub tzw. "żyłka handlowa"
  • komunikatywność, sumienność, wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • obsługa i sprzedaż kluczowych klientów detalicznych firmy (rolników)- sprzedaż bezpośrednia

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres: justynapietrzyk1@wp.pl lub  dostarczać osobiście do siedziby firmy, Sieradz, ul. Wojska Polskiego 136

magra

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)