Mechanik-konserawtor

Oferta wygasła!

Przedsiębiorstwo Drobiarskie Grzegorz Wyrębski

poszukuje osoby na stanowisko:

KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Miejsce pracy: Wróblew (powiat sieradzki)

Obowiązki:

- usuwanie awarii maszyn i urządzeń;

- analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy;

- montaż nowych układów i urządzeń;

- udział w uruchamianiu nowych linii i stanowisk produkcyjnych;

- bieżąca współpraca z operatorami maszyn.

Wymagania:

- umiejętność czytania schematów mechanicznych,

- znajomość podstaw hydrauliki,

- umiejętność spawania,

- duża samodzielność w działaniu, wzorowa organizacja pracy własnej, dyspozycyjność,

- skuteczność, szybkość w działaniu,

- prawo jazdy kat. B,

- wiedza z zakresu konstrukcji maszyn produkcyjnych.

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia pracy,

- atrakcyjny system wynagradzania,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- szkolenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: kadry@wyrebski.com.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)".

Zgodnie z art. 24 ust.1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych dobrowolnie podanych przez Panią/Pana w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacji jest Grzegorz Wyrębski, Wróblew 26, 98-285 Wróblew. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

kadry

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wróblew (gmina Wróblew)