Handlowiec do spraw artykułów rolnych

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Magra sp. z o.o. zatrudni handlowca do spraw artykułów rolnych. Praca początkowo na miejscu w Sieradzu w naszej siedzibie (w celu poznania firmy i asortymentu) , docelowo w terenie jako przedstawiciel handlowy u rolników.

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż i doradztwo artykułów rolno- ogrodniczych (środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny) w powiecie sieradzkim ewentualnie ościennych

Wymagania:

- chęć rozwoju i ciągłego poszerzania wiedzy!!

- mile widziane choć nie konieczne wykształcenie rolnicze

- mile widziana choć nie konieczna znajomość branży rolniczej

Oferujemy:

- pomoc w zdobywaniu wiedzy i kompetencji niezbędnych w doradztwie i sprzedaży

- wszystkie narzędzia niezbędne do pracy

- motywujące wynagrodzenie zależne od zaangażowania i wyników sprzedaży

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres: justynapietrzyk1@wp.pl lub dostarczac osobiscie do siedziby firmy w Sieradzu, ul. Wojska Polskiego 136

magra

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)